+380960040520
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Так що ж таке вініловий фотофон?

Так що ж таке вініловий фотофон?

Кожне фото має розказувати свою історію. І важливість вибору фону для фотографій можна порівняти лише з майстерним володінням слова для будь-якого письменника. Від цього етапу залежить успішність зйомки.

Так як письменники за допомогою слова, закликають зануритися в новий світ, перейнятися атмосферою, так і фотографія, здатна відкривати нове бачення і горизонти, розказувати свої історії, розкривати характер людей через кадр.


Чи потрібен фотофон?

Однозначна відповідь –так! Фон для фото універсальний помічник, як для студійних зйомок, де без нього не обійтися, предметний зйомок для інтернет-магазинів, так і для домашнього використання. Варто зазначити, що кадри з мінімалістичним фоном цінуються найбільше, вони не перетягують увагу аудиторії від людини, чи товару.

А також існує ряд переваг, які зроблять кожен кадр унікальним:

 • Різноманітність – на сайті представлена велика кількість моделей в різних кольорах. Це справжнє джерело для фантазії;
 • Розміри – все залежить від того, що саме стану предметом зйомки. Не треба переплачувати, достатньо з’ясувати який розмір необхідний;
 • Мобільність – більшість фонів для фотосесій можна з легкістю транспортувати, окрім, максимально великих фонів.

Як обрати фотофон?

Перед тим як купити фотофон, необхідно ураховувати задачі, тобто, для яких цілей він необхідний. А для цього треба розібратися в основних різновидах фотофонів, які мають свої переваги та недоліки:

 1. Паперовий – не дуже зручний у використанні, проте популярний через низьку вартість;
 2. Тканинний – різноманітність вибору робить їх популярними, але доволі незручний у використанні: потребує прання та прасування;
 3. Флізелін – дешевший, ніж паперові аналоги, але при тому важко прати та швидко брудниться через свою структуру;
 4. Акриловий – використовують для фотографій на документи, зручний у використанні та догляді;
 5. Вінілові – найпопулярніший вид фотофонів: надійні, зручні, не дають відблисків на знімках, проте доволі незручні в транспортуванні.

Найпопулярніший вид фотофонів:

Купити вініловий фотофон доволі просто, але в чому ж секрет їх популярності? Він має цілий ряд переваг над іншими:

 • Простий догляд. Навіть під час фотосесії можна взяти ганчірку з миючим засобом та просто протерти фон;
 • Надійність. Не дивлячись на те, що вініловий фотофон, залежно від розміру може багато важити, він витримує різні погодні умови, тому є універсальним як для зйомок у студії, та к і на вулиці;
 • Простота в зберіганні – можна зберігати в рулоні, або безпосередньо на кріпленні. Але варто пам’ятати, що правильне зберігання збільшить строк служби фотофону;
 • Різноманітність моделей. Такий фотофон має різноманітні форми, особливу популярність набирає кутовий фотофон для предметних зйомок, чи для фотографій маленьких дітей.

Як бачимо, переваг у вінілового фону набагато більше, ніж недоліків. Саме в цьому і прихований секрет популярності. Велика кількість різноманітних кольорів та фактур дозволять обрати ідеальний фон як для фотографа-початківця, так і для професіонала.

Популярні новини

Як зробити фотозону своїми руками?

Як зробити фотозону своїми руками?

Для чого потрібен фотофон?

Для чого потрібен фотофон?

Як зробити фото, які продаватимуть товари?

Як зробити фото, які продаватимуть товари?