+380960040520
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Як зробити фотозону своїми руками?

Як зробити фотозону своїми руками?

Хто не хоче отримати гарні фотографії на спогад про родинне свято, ювілей, перший день народження дитини чи іншу важливу подію в житті кожної людини? Нікого вже не здивувати фотографіями на фоні килимів на стінах чи святковим столом в стилі "дивитися усім".

Саме тому все більшу популярність набувають фотозони, і єдиним недоліком такого різновиду прикраси - ціна. Але це не привід опускати руки, фон для фото можна зробити і власноруч. Що ж для цього потрібно?


Різновиди фотозон

Варто зазначити, що всі фони для фотосесій поділяються на дві великі категорії:

 • Прискореного збирання – потребує мінімум матеріалів, а відповідно і затрат, й невеликого запасу часу;
 • Добре продумана та добротна фотозона – тут вже необхідний запас часу та суттєві витрати.

Який із варіантів обирати, залежить перш за все від бюджету та часу.


Для чого потрібен фон для фотосесії?

Головним завданням фотозони є створення ідеального сюжету для кадру. А яким саме він може бути залежить вже від фантазії: підбір кольорів, аксесуарів, композиція та багато інших аспектів дозволяють зробити ідеальний знімок, навіть, не виходячи з дому.


З чого почати?

Для того, щоб отриманий результат дозволив пишатися своїм «творінням», необхідно притримуватися алгоритму дій.

 1. Ідея. З’ясуйте, щоб хотіли би побачити в результаті, кольори, матеріали, розміри та ін. Саме від цього кроку залежить, чи вийде створити ідеальну фотозону, яка сподобається всім;
 2. Оберіть каркас. Форма, матеріал та сама конструкція – це основа, від якої залежить подальший вибір композиції. Найпростішим варіантом, який відомий багатьом - банер. Завдяки можливості заміни певних елементів і простоті у монтажі та перевезенні, банер став універсальним варіантом;
 3. Оберіть матеріал (основу). Від цього залежить остаточна вартість фотозони. Будь-який матеріал має як свої переваги, так і недоліки:
 • Дерево – універсальний матеріал, який гарно вписується, як на виїзній церемонії весілля, так і в ресторані на день відкриття закладу. Проте, є і недоліки: процес збирання не дуже зручний, та перевезення такої конструкції може викликати додаткові проблеми;
 • Залізний каркас дозволить зробити, як кутовий фотофон, так і звичайний. Але є і суттєвий недолік: необхідні навички зварювальника або монтажника. Такий каркас тяжкий, але найбільш стійкий до зміни погоди та надійний;
 • Фанера – простий, дешевий та популярний каркас. Можна втілити будь-які задумки, вирізати, фарбувати і доповнювати елементами, або купити вініловий фотофон та просто помістити на фанеру, прикрасивши кульками. Такий каркас потребує додаткової опори з дерева або металу.
 1. Визначтеся з місцем, та зробіть відповідні заміри. Це суттєво вплине на кількість матеріалів, які необхідні, і на те, якого розміру купити фотофон.
 2. Для якісний кадрів необхідне правильне освітлення, якщо у вас немає освітлювальних приладів, то найкращим місцем для фотофону стане вікно, або місце біля нього;
 3. Пам’ятайте про гармонійність, не поєднуйте більше ніж три кольори та текстури, інакше все буде виглядати «колгоспно».
 4. Не забувайте про аксесуари, які можуть доповнити будь-яку фотозону та зробити її більш атмосферною: фрукти, рамки для фотографій, яскраві тканини, крила, гілки, вогники та свічки, живі квіти – все це може стати родзинкою ваших знімків.

Створити фотозону власноруч не так і важко, головне знати декілька основних правил та вибудувати алгоритм дій. Тоді цей процес принесе справжню насолоду та спогади на все життя.

Популярні новини

Так що ж таке вініловий фотофон?

Так що ж таке вініловий фотофон?

Для чого потрібен фотофон?

Для чого потрібен фотофон?

Як зробити фото, які продаватимуть товари?

Як зробити фото, які продаватимуть товари?