+380960040520
Прийом замовлень через сайт цілодобово

Як зробити фото, які продаватимуть товари?

Як зробити фото, які продаватимуть товари?

Попит на онлайн-магазини підсилюється кожного дня, і COVID19 відіграє в цьому не останню роль. Підприємці, які ще до початку пандемії розвивали свої акаунти у соц.мережах, витрачали кошти на фотографування свого товару та просування продукції, змогли вистояти під час локдаунів та не розоритися.

Ті ж хто вважав це марнотратством, у більшості випадків, вимушені були закрити свій бізнес.

В сучасному світі та тенденціях для побудови успішного бізнесу недостатньо мати товари гарної якості чи вигідні ціни в магазині на звичайному міському ринку. Сьогодення потребує якісного онлайн-магазину та надійного сервісу. І одним із ефективних засобів залучення максимальної кількості покупців є якісний контент, а точніше, фотографія продукту. І тут не обійтися без фону для фото.


Секрети ідеального фото, що продає

Одразу ж виникає безліч запитань: як це зробити, з чого почати, наскільки дорого і подібних. Насправді ж, це зовсім не складно, головне, знати основні компоненти, які гарантують виготовлення якісного контенту для магазину або Інстаграм-сторінки:

  1. Світло: правильне освітлення – це основа будь-якого якісного фото. У приміщенні може бути занадто багато природнього світла, чи недостатньо. Головне - це притримуватися балансу. Трендом останніх років для всіх предметних фото, особливо для онлайн-магазинів, є натуральність. Використовуйте одразу декілька джерел для світла, щоб підкреслити переваги та показати товар з найкращого боку;
  2. Фон для фотографій може бути різноманітний, все залежить від предмету зйомки. Кольори та оформлення можуть бути, як стандартними: білий чи дерев’яний, так і яскравими: червоногарячими, синьо-бузковими;
  3. Недостатньо лише гарного фону для фотосесії, наступною важливою складовою є композиція. Існують багато різновидів конструкцій, вибір яких залежить від розміру продукту та задуму фотографа. Одним з найпопулярніших композиційних методів – є золотий перетин. Це коли об’єкт зйомки розміщується приблизно 1/3 від горизонталі чи вертикалі межі кадру, а праворуч у кутку розміщують додаткові елементи (гілки, цитрусові та ін.). Якщо ж хочеться чогось більш різноманітного, тоді зверніть увагу на кутовий фотофон. Він дає змогу розміщувати товар посеред кадру, а завдяки перетину ліній, фотографії мають 3D ефект;
  4. Деталі. Якщо хочете, щоб товар продавався, купити гарний фотофон замало. Знімайте з різних ракурсів, при різному освітленні, наближайте, знімайте відео та ін. Таким чином можна домогтися довіри потенційних покупців до якості товару, який представлений в онлайн-магазині. Пам’ятайте про гармонійність, не поєднуйте декілька різних товарів, які неможливо пов’язати між собою.

Як бачимо, купити вініловий фотофон – ще не означає отримати ідеальні фотографії, які заохотять потенційних покупців придбати той чи інший товар. Важливо ураховувати прості, але важливі аспекти, які впливають на кінцевий результат. І головне – це практика. Тренуйтеся, фантазуйте та творіть. Тільки тоді можна отримати ідеальний результат.

Популярні новини

Як зробити фотозону своїми руками?

Як зробити фотозону своїми руками?

Так що ж таке вініловий фотофон?

Так що ж таке вініловий фотофон?

Для чого потрібен фотофон?

Для чого потрібен фотофон?